Išmanioji apyrankė – tai pažangus rankinis laikrodis, kuriame tradicinių laikrodžių patogumas ir stilius derinamas su naujomis ir naujoviškomis funkcijomis. Išmanioji apyrankė – tai ant riešo nešiojamas prietaisas, paprastai su jutikliais ir skystųjų kristalų arba šviesos diodų ekranu, kuris gali stebėti įvairius aspektus, pavyzdžiui, fizinį aktyvumą, širdies ritmą, miego kokybę, sudegintas kalorijas ir kt. Išmaniosios apyrankės iš esmės keičia žmonių gyvenimo būdą, nes realiuoju laiku teikia duomenis apie jų įpročius ir sveikatą.

Kas yra išmanioji apyrankė?

Išmaniosios apyrankės – tai dėvimi technologiniai prietaisai, skirti dėvėti ant riešo kaip laikrodis. Jų būna įvairaus dizaino, tačiau visos turi tokias funkcijas kaip žingsnių skaitikliai, kalorijų matuokliai, širdies ritmo matuokliai ir net GPS sekimo funkcijos. Šių prietaisų tikslas – padėti žmonėms išlikti aktyviems ir realiuoju laiku stebėti savo fizinės būklės lygį. Naudodami išmaniąją apyrankę vartotojai gali stebėti savo kasdienę mankštą, treniruočių metu tikrinti savo širdies ritmą, nustatyti priminimus, kad visą dieną išliktų aktyvūs, ir net sekti, kur jie buvo, jei pasirenka GPS funkciją.

Kokie yra išmaniosios apyrankės privalumai?

Su išmaniosios apyrankės dėvėjimu susiję daug privalumų, įskaitant:

Geresnės treniruotės ir geresnė fizinė būklė

Išmaniosios apyrankės naudojimas padeda naudotojams optimizuoti treniruotes, nes stebi jų širdies ritmą treniruočių metu, skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, apskaičiuoja, kiek kalorijų jie sudegina sportuodami, ir dar daugiau. Galėdami realiuoju laiku įvertinti kiekvieno asmens treniruočių rezultatus, jie gali priimti pagrįstus sprendimus, kokie pratimai jiems geriausiai tinka arba kokias sritis reikia tobulinti. Be to, tai leidžia jiems geriau ir greičiau pasiekti savo fitneso tikslus, nes jie gali koreguoti savo rutiną remdamiesi tiksliais duomenimis ir grįžtamuoju ryšiu iš prietaiso, o ne spėlioti ar pasikliauti nepatvirtintais kitų žmonių duomenimis.

Laiko ir streso valdymas

Naudodami integruotus priminimus arba nustatydami asmeninius žadintuvus per pridedamą programėlę, naudotojai gali užtikrinti, kad užduotys nepraeitų pro šalį, kai gyvenimas tampa įtemptas. Ši funkcija gali padėti sumažinti stresą, nes jie gali nustatyti užduočių prioritetus pagal svarbą, o ne skubumą, nes priminimai juos įspės, kai ateis laikas atlikti tam tikras užduotis, be kita ko, nereikės nuolat rankiniu būdu tikrinti punktų sąrašuose arba nerimauti, kad pamiršite ką nors svarbaus.

Tikslus miego stebėjimas ir įžvalgos

Nešiodami išmaniąją apyrankę naudotojai gali tiksliai sekti, kiek miega kiekvieną naktį, taip pat tokias detales, kaip, pavyzdžiui, kiek laiko užtruko užmigti arba kiek kartų prabudo poilsio metu; du veiksniai, kurie tiesiogiai veikia bendrą sveikatą ir gerovę, tačiau dažnai lieka nepastebėti, nes nėra tinkamų matavimo priemonių ar rankinių stebėjimo metodų, kuriuos asmenys naudoja prieš tai, kai miego rutina tampa įprasta. Naudodamiesi šiomis naujomis įžvalgomis naudotojai gali atitinkamai koreguoti miego režimą, kad laikui bėgant rastų pusiausvyrą tarp ramių naktų ir produktyvių dienų tiek psichine, tiek fizine prasme.

Didesnė motyvacija ir atskaitomybė

Dar vienas svarbus privalumas, susijęs su išmaniosios apyrankės turėjimu, yra padidėjusi motyvacija, nes galima palyginti dabartinius rezultatus su ankstesniais pasiekimais, kurie buvo surinkti per tam tikrą laiką naudojant patį prietaisą (arba prijungtas programėles). Tai motyvuoja naudotojus, nes pasiekimai saugomi skaitmeniniu būdu, todėl juos lengva palyginti ir gauti grįžtamąjį ryšį, kai to reikia, ir nereikia pasikliauti vien tik atmintimi, o tai gali būti sudėtinga ilgesnį laiką, jei nenaudojamos jokios išorinės matavimo sistemos; taip padedama skatinti nuolatinę atskaitomybę per visą kelionę, procesą, karjeros kelią ir t. t., kaip tai suvokia kiekvienas naudotojas individualiai, priklausomai nuo unikalios situacijos bet kurią dieną, savaitę, mėnesį ir t. t.

Sveikatos stebėjimo galimybės

Galiausiai viena iš svarbiausių savybių, susijusių su išmaniosios apyrankės dėvėjimu, yra jos gebėjimas laiku siųsti įspėjimus apie staigius gyvybinių požymių pokyčius, aptiktus per pačiame įrenginyje įmontuotus jutiklius, įspėjant naudotoją, kai to reikia, kad būtų galima greitai imtis tinkamų korekcinių priemonių ir išvengti komplikacijų, sukeltų dėl ilgalaikio aplaidumo, dėl kurio gali kilti pavojingų scenarijų; tokios funkcijos ypač praverčia tiems, kurie kenčia nuo lėtinių ligų, reikalaujančių nuolatinio dėmesio (pagyvenusiems pacientams / nėščioms moterims) ir t. t.). slaugytojai gali suteikti būtiną pagalbą, kai tik reikia, sumažindami dalyvaujančių asmenų psichinio ir (arba) fizinio nuovargio tikimybę, atsižvelgiant į esamą būklę, pagal pateiktas aplinkybes, stebimas momentas, atidžiai stebimas keliuose taškuose, panašiu būdu, kad atsakingos šalys galėtų greitai ir efektyviai veikti, jei bet kuriuo metu atsirastų kritinių gedimo požymių. .

Apibendrinimas

Kaip įrodyta pirmiau, yra daugybė privalumų, susijusių su pažangios rūšies dėvimų technologijų, žinomų tiesiog kaip „išmaniosios apyrankės”, turėjimu, pradedant nuo geresnių treniruočių sesijų, geresnių laiko valdymo galimybių, geresnių streso mažinimo strategijų, išsamių medicininės stebėsenos gebėjimų, didesnės motyvacijos, atskaitomybės tikslų, kurie laikomi tiesiog būtinais šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame mes šiuo metu gyvename šiandien, greitai besikeičiančiame, nuolat besikeičiančiame kraštovaizdyje, apimančiame daugybę potencialių pavojų, tykančių už kampo ir pasirengusių smogti nieko neįtariančioms aukoms be įspėjimo, nes trūksta pasirengimo, įžvalgumo. Visos priežastys kartu labai rekomenduoja investuoti į kokybišką „išmaniąją juostą” sau šeimos nariams draugams, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga saugumas tiems, kuriems labai rūpi.

Kodėl verta įsigyti išmaniąją apyrankę?