2016 m. gegužės 3 d., Vilnius. Šią savaitę startavęs „Vasaros darbų bankas 2016“ tikisi Lietuvos įmonėse įdarbinti ne mažiau kaip 2000 jaunuolių. Ši iniciatyva motyvuotiems dirbti 18-29 metų jaunuoliams padės surasti darbą, o darbdaviams – naujų darbuotojų.

„Vasaros darbų bankas“ suteikia galimybę jauniems žmonėms įgauti patirties, išbandyti save įvairiuose darbuose, o vėliau – ir gauti nuolatinį darbą.

„Mūsų iniciatyva „Vasaros darbų bankas“ išties yra ne bankas ir nei paskolų, nei saldainių nedalina. Tai yra darbo rinkos instrumentas, leidžiantis suvesti vasarą ieškančius darbo jaunus žmones ir įmones. Juk dažnai nutinka, kad vieni kitų ieško, bet neranda. Labai svarbu ir tai, kad suteikiama galimybė ne tik užsidirbti, bet ir vasarą įgyti darbo patirties, kurios iš jaunimo dažnai reikalauja darbdaviai“, – teigia Valdas Strazdas, UAB „Biuro“ vadovas.

Šiųmetė UAB „Biuro“ jaunų žmonių įdarbinimo iniciatyva – jau ketvirtoji.

Pernai susidomėjimas „Vasaros darbų banku“ buvo milžiniškas: net 10 000 jaunų žmonių kandidatavo į įvairias darbo pozicijas visoje Lietuvoje. Daugiau kaip 1000 iš jų gavo darbą vasaros laikotarpiu, ketvirtadalis šių jaunuolių vėliau tapo nuolatiniais įmonių darbuotojais.

„Šiemet mūsų tikslai ambicingesni – į darbo rinką įtraukti ne mažiau kaip 2000 jaunuolių. Ir „banką“ atidarėme anksčiau, kad dar besimokydami ar planuodami vasaros laiką jaunuoliai galėtų ne tik susirasti naują darbą, bet ir jį pasirinkti iš keliolikos siūlomų galimybių. Todėl kiekvienam jaunam žmogui sakome: griebk norimą darbą tau patogiausiu būdu ir dirbk iki rudens. O gal tai bus tavo nuolatinio darbo pradžia?“, – retoriškai klausia V. Strazdas.

Gegužės, birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais norintys įgyti darbo patirties jaunuoliai kviečiami siųsti savo gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu vasara@biuro.lt (nurodyti pageidaujamą darbą), skambinti tel. +370 666 11 109.

Kreiptis dėl darbo galimybės jaunuoliai gali ir į bet kurį UAB „Biuro“ padalinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Ukmergėje, Šilutėje, Plungėje, Mažeikiuose ir Marijampolėje.

„Vasaros darbų bankas“ – jaunimui: griebk norimą darbą tau patogiausiu būdu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *