Ar biblioteka gali virsti mokslo inovacijų laboratorija? Vakar, rugsėjo 28 d., Kauno miesto savivaldybės viešosios bibliotekoje vykusiose „Ateities laboratorijos“ dirbtuvėse šurmuliavo gausus būrys mažų ir didelių mokslo technologijų mylėtojų. Ištisos klasės, tėvai su dar mokyklinio amžiaus nesulaukusiais vaikais, ir net seneliai su anūkais – šį kartą visus į biblioteką sutraukė ne knygos, bet įvairios netradicinės edukacijos ir pramogos vaikams.

„Ateities laboratorijos“ dirbtuvėse visi norintys galėjo pasinerti į „Robotikos mokyklos“ dirbtuves, kurioje jų laukė piešimas ir įvairūs žaidimai virtualioje realybėje. Taip pat buvo galima išbandyti JPG.lt makeblock konstruktorius, o NSO laboratorijos dirbtuvėse – atrasti savo genetinės informacijos kodą – DNR. Didelio vaikų dėmėsio sulaukė ir „Robotikos Akademijos“ surengtos robotų varžybos, priminusios savotišką robotų krepšinį.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kvietė susipažinti su LEGO robotų valdymu. Atrasti programavimo paslaptis ir išmokti susikonstruoti kompiuterį kvietė Kauno informacinių technologijų mokykla. Renginio metu taip pat buvo galima pamatyti Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos projekto „Atrask save 3D Mieste“ metu sukurtą Sumanaus vandens miesto maketą, sukurtą 3D spausdintuvu.

„Ateities laboratorija“ – renginys pavertęs biblioteką naujausių mokslo inovacijų ir technologijų erdve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *