Ar tau dar nenusibodo per kiekvienas Kalėdas pasveikinimus gauti per „Feisbuką“, SMS ar elektroniniu paštu. Mes siūlome išeitį!

Nori pajusti tikrąją Kalėdų dvasią kupiną nekantrumo, laukimo ir nuoširdumo?

Jaunimogidas.lt komanda siūlo išbandyti kalėdinio pašto paslaugas, kurios padės užmegzti naujų ryšių, pakeis  požiūrį į kalėdinius sveikinimus bei suteiks galimybę smagiai praleisti laiką!

Jau greitai jaunimogidas.lt puslapyje rasite kalėdinių laiškų akcijoje dalyvaujančių vaikų vardus ir adresus ir galėsite pradėti kurti originalius sveikinimus.

Juk ne kasdieną turite galimybę paklausti vaikų globos namuose gyvenančio vaiko, kaip jis gyvena, ką mėgsta valgyti, kas jį labiausiai džiugina ar liūdina. Laiškus rašys ir jaunimogidas.lt komanda.

Kad žodžiai būtų nuoširdesni ir originalesni, siūlome lavinti savo rašybos įgūdžius ir laišką rašyti ranka. Juos galėsite perduoti portalo www.jaunimogidas.lt redakcijai arba įmesti į kalėdinės aukojimo akcijos dėžes mokyklose.

Ant voko svarbu nurodyti nario, kuriam rašote vardą bei vietą, kurioje jis gyvena (vaikų, norinčių gauti laiškus sąrašą rasite mūsų puslapyje).

Prieš Kalėdas laiškai bus išdalinti vaikų namų auklėtiniams.

Jeigu norite sulaukti atsakymo, laiške nurodykite savo vardą, pavardę, adresą  ir klasę.

Kalėdinis jaunimogidas.lt paštas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *