2013 m. gegužės 17 d. Lietuvos paslaugų ir pramogų padangėje startuoja naujas projektas – Chimp Inn. Tai Artūro Meškelės ir bendraminčių vystoma idėja, leisianti išbandyti įvairias paslaugas, pramogas ir atrasti naujus laisvalaikio užsiėmimus prieš sumokant už juos, arba kitaip tariant, išbandyk, nuspręsk ir įsigyk!

Kaip projektas veiks, lengvai paaiškina gitaros pamokos pavyzdys. Žmogus, norintis išmokti groti gitara, turi du pasirinkimus: mokytis savarankiškai arba susirasti mokytoją. Būna atvejų, kai žmogus, susiradęs gitaros mokytoją, lieka ne itin patenkintas jo teikiamomis paslaugomis, o pinigai jau būna sumokėti. Naudodamasis specialiai sukurta inovatyvia Chimp Inn sistema, tas pats žmogus galėtų nemokamai išbandyti kelių gitaros mokytojų pamokas ir vėliau iš jų pasirinkti jam labiausiai patikusį. O gal jis tiesiog supras, jog grojimas gitara nėra jau toks smagus užsiėmimas ir tai visai ne jo pašaukimas, ir verčiau pasirinks kitas laisvalaikio praleidimo formas išbandydamas kitus Chimp Inn pasiūlymus.

Chimp Inn pasiūlymai tik užsiregistravusiems

Chimp Inn siūlys platų paslaugų ir pramogų meniu – nuo šokių ir kalbų mokymosi iki ekstremalių užsiėmimų, tokių kaip jėgos aitvarai ir sklandymas parasparniais. Vilniečiai, norintys išbandyti pirmuosius projekto paslaugų ir pramogų pasiūlymus, kviečiami paskubėti užsiregistuoti www.chimpinn.lt svetainėje arba ChimpInn Facebook paskyroje. Projekto autoriai jau džiaugiasi galėsiantys pasiūlyti šunų dresavimo pamokas, fotografijos kursus, jogos užsiėmimus, šokių bei gitaros pamokas. Siekiant kurti projekto intrigą, patys įdomiausi pasiūlymai lieka paslaptyje iki pat projekto starto. Per kelias pirmas pasiūlymams gauti registracijos dienas į laukiančiųjų sąrašą jau užsiregistravo daugiau nei 300 vilniečių.

Nauda abiems pusėms

Chimp INN – tai nauja galimybė smulkiajam verslui nemažinant kainos ir nemokant už brangią reklamą pritraukti lojalių klientų. Jei pritrauksi klientą kokybiška paslauga, jis daugiau nesidairys į akcijas ir kaina nebebus tokia reikšminga – jis tiesiog taps jūsų klientu. O klientams, vertinantiems paslaugų kokybę ir taupantiems laiką, tai puiki galimybė gauti tikslinius pasiūlymus iš vienų rankų ir nemokamai išbandyti paslaugą bei priimti teisingiausią sprendimą ją įsigyjant.

Be to, projekto autoriai įsitikinę, kad galimybė nemokamai išbandyti paslaugą paskatins žmones ieškoti jiems priimtiniausios laisvalaikio praleidimo formos. Galbūt, pabandęs vieną paslaugą, žmogus supras, jog tai yra jo naujas pašaukimas ar hobis, o gal nuo šios dienos jis labiau pradės rūpintis savo fizine sveikata ir kiekvieną dieną lankysis sporto klube. Taigi, belieka tiesiog išbandyti ir nuspręsti.

Naujas projektas – Chimp Inn

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *