Esi paskutiniųjų kursų studentas, neseniai studijas baigęs ar paprasčiausiai karjeros kelią pradedantis ambicingas jaunuolis? Prisijunk prie devintus metus iš eilės vykstančios mentorystės programos „LT Big Brother“!

Tai –  pirma ir vienintelė savanoriška profesinės mentorystės programa lietuviams visame pasaulyje, skirta neformaliam profesinėse srityse įsitvirtinusių lietuvių profesionalų bendravimui.

Programos metu kiekvienam dalyviui priskiriamas Didysis Brolis ar sesė – nuo Australijos iki Silicio slėnio išsibarstę lietuviai ekonomistai, teisininkai, mokslininkai, diplomatai, viešųjų ryšių, rinkodaros specialistai, verslo konsultantai ir daugelis kitų. Jie pasiruošę atsakyti į visus dalyviui rūpimus klausimus, įprastai liečiančius tolimesnę profesinę praktiką, darbo galimybes Lietuvoje ir užsienyje, aukštesnio laipsnio studijas. Jaunieji projekto dalyviai gauna puikią galimybę išgirsti istorijų apie darbą garsiausiose tarptautinėse kompanijose, Pasaulio Banke, ambasadose ar sėkmingai besikuriančiuose startuoliuose. Šiemet dalyvių laukia net 218 profesionalai iš 30 pasaulio šalių!

Be pagrindinės projekto veiklos, tiesioginio bendravimo tarpusavyje projekto dalyviai taip pat yra kviečiami į prestižinius verslo, valstybės atstovų bei kitų sričių profesionalų renginius (tarp jų susitikimai su žinomais Lietuvos politikais, didžiausių Lietuvos įmonių vadovais), todėl projektas atveria plačias galimybes tobulėti ir užmegzti naudingus ryšius.

Registruokis projekto interneto svetainėje iki balandžio 17 d. ir pasiruošk savo karjeros šuoliui!

Mentorystės programa „LT Big Brother“ kviečia dalyvius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *