Kovo 3 d. Vilniuje visi parodos „Tarptautinių studijų dienos“ lankytojai turės galimybę susipažinti su švietimo įstaigomis, kurios siūlo vienerių ir dviejų metų magistrantūros programas įvairiose srityse.

Geros naujienos tiems, kurie ruošiasi įgyti magistro laipsnį viename iš Didžiosios Britanijos universitetų. Nuo kitų mokslo metų Europos Sąjungos piliečiams sudaroma galimybė gauti paskolą iki 10 000 svarų sterlingų. Kiekvienas studentas šią sumą gali panaudoti savo nuožiūra – padengti mokestį už mokslą, apgyvendinimą, maitinimą ir t.t. Šia paskola gali pasinaudoti tik Europos Sąjungos piliečiai, kurie nėra įgiję magistro laipsnio, o dabar planuoja studijuoti magistrantūros studijas Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo institucijoje nuolatinėse ir tęstinėse programose. Paskola pradedama grąžinti tik tuomet, kai studentas baigia studijas ir pradeda dirbti ir jo pajamos pasiekia tam tikrą sumą (jei studentas lieka Anglijoje, tai paskola pradedama grąžinti jei metinis atlygį sudaro mažiausiai 21 tūkstantis svarų sterlingų).

Tiems, kurie planuoja studijuoti kitose ES šalyse, gali pasinaudoti Erasmus+ Master Loans. Pagal šią programą gali būti suteikiama iki 12 tūkstančių eurų vienerių metų programai arba 18 tūkstančių eurų dvimetei programai. Papildomą informaciją galite sužinoti kreipdamiesi į Erasmus+ atstovus Baltijos šalyse.

Parodoje „Tarptautinių studijų dienos“ susitikite su aukštojo mokslo atstovais iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Vokietijos, Italijops, Prancūzijos, Rusijos.

„Tarptautinių studijų dienos 2016”
Kovo 3 d. Vilniuje
Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva, konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilniuje

Parodos laikas: 10.00 – 18.00
Įėjimas nemokamas

Magistrantūra Europoje ir naujos finansavimo galimybės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *