Malta – įspūdingo grožio sala Viduržemio jūroje, kurios itin savita kultūra ir gilios tradicijos sužavės kiekvieną, net ir daug mačiusį keliautoją. Jei dar nenusprendėte, kur ilsėsitės šią vasarą, organizacija „Jaunimo gidas“ mėgstantiems keliauti turi pasiūlymą. Septynių dienų atostogos keturiems asmenims nepaprasto grožio Maltoje, Mgarr kurorte, tik 350 EUR kainą!

Jūs gyvensite autentiškame, dviejų kambarių namuke, su balkonu ir didele terasa ant stogo bei visais patogumais. Mgarr miestelis, esantis Maltos šiaurėje, pasižymi savo jaukumu, saugumu ir alsuojančiu vietinio gyvenimo ritmu. Jis yra šalia gražiausių Maltos paplūdimių (Gnejna bay, Ghajn Tuffieha, Golden bay).

Visai arti namų rasite centrinę miesto aikštę, kurioje stovi senovinė bažnyčia, taip pat duonos kepyklą, vaisių ir daržovių parduotuvėlę, vyno barą, keletą restoranų, kuriuose gurmaniškai ruošiamas nacionalinis Maltos patiekalas – triušiena.

Mgarr taip pat ypatingas savo autentiškumu ir yra nepaliestas turistų, todėl atvykę jausitės kaip tikri Maltos gyventojai. Jei nusibos ramus ir jaukus miestelio gyvenimas, po valandos jau galite būti  Sliemos mieste, kuris vadinamas restoranų, parduotuvių, pramogų ir naktinio gyvenimo centru. Čia suprasite, kodėl Malta dažnai apibūdinama kaip gražiausių fejerverkų ir temperamentingų gyventojų šalis.

Jei norite pajusti autentišką šios šalies dvasią, patirti nepakartojamų nuotykių ir parsivežti neišdildomų įspūdžių, kviečiame jus aplankyti savitumu bei tik jai būdingu gyvenimo ritmu alsuojančią Maltą ir pabūti jos dalimi.

Lietuvi, pabūk Maltos gyventoju!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *