Artėjant vasarai, vis labiau norisi rūpintis išoriniu grožiu. Tuomet į akis pirmiausiai krinta po žiemos gerokai išbalusios, o kartais netgi pamėlusios kojos – nedrąsu apsirengti trumpesnę suknelę ar segėti kelių nedengiantį sijoną. Išblyškęs veidas taip pat nedžiugina. Apsisprendus suteikti odai natūralų įdegį primenančią spalvą, kyla klausimas, kaip nesuklysti pasirenkant kosmetiką. Juk pagrindiniai reikalavimai dažniausiai būna susiję su tuo, kad džiugintų ne tik odos išvaizda, bet ir nebūtų pakenkta organizmui.

Dermatologai pataria pirmiausiai atkreipti dėmesį į savaiminio įdegio priemonės sudėtį – joje neturėtų būti parabenų, alergenų, dažiklių. „Rūpinantis savo sveikata, svarbu rinktis savaiminio įdegio priemones, kurių sudėtyje yra patobulinto dihidroksiacetono (DHA PLUS), išgaunamo iš natūralaus cukraus. Ši medžiaga reaguoja su odos viršutinio sluoksnio baltymais ir suteikia įdegio atspalvį. Tai –  saugi ir kiekvienam odos tipui tinkama medžiaga. Be to, ji neturi specifinio kvapo“, – konsultuoja sveikatingumo ir grožio ekspertė, „Terra pharmaceutica“ atstovė Ona Rickevičienė.

Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos narių pateikiamais duomenimis, vienas iš patogiausių būdų, padedantis skubančiai šiuolaikinei moteriai nesijaudinti dėl išbalusios odos, – savaiminio įdegio servetėlės. Jos palaipsniui per tris valandas suteikia natūraliai atrodantį rusvą atspalvį. Taip galima išvengti soliariumų, nesaugaus ir  ilgo kaitinimosi tiesioginiuose saulės spinduliuose.

„Daugeliui moterų svarbu rasti įdegio priemonę, kuri ne tik suteikia sveikos odos išvaizdą, bet ir yra tinkama turint tam tikrų odos problemų – pigmentinių dėmių, esant saulės alergijai. Savaiminio įdegio servetėlių sudėtyje esančios medžiagos veikia odos paviršiuje, suteikdamos rudą atspalvį epidermio ląstelėms. Atspalvis išlieka tol, kol šis sluoksnis yra pašalinamas“, – aiškina „Tiesiog graži“ ekspertai.

„Buvimas saulėje ir UV spinduliai yra pagrindinė odos senėjimo ir odos vėžio priežastis. Savaiminio įdegio servetėlės man kaip alternatyva. Servetėlių veikliosios medžiagos veikia odos paviršiuje, suteikia sveiką įdegį, visada atrodau, kaip po atostogų, be to, galiu išvengti nesaikingo ir vėžį sukeliančio kaitinimosi saulėje“, – kalba sveikatingumo iniciatyvas palaikanti Živilė Ramanavičienė.

Ką reikia žinoti apie savaiminio įdegio servetėles?

  • Visada, prieš tepdami savaiminio įdegio priemones, turite nuo odos šveitikliu pašalinti apmirusias ląsteles.
  • Įdegio spalva labiausiai priklauso nuo jūsų tikrojo odos atspalvio.
  • Savaiminio įdegio servetėlės tinka kiekvienam odos tipui. Jose esantis drėkinamasis veikliųjų medžiagų kompleksas padeda išvengti odos tempimo pojūčio, tad oda išlieka švelni.
  • Jeigu norite išlaikyti įdegio atspalvį, rekomenduojama naudoti savaiminio įdegio servetėlę kas keturias dienas.
  • Jeigu norima padengti įdegiu veidą, kaklą ir iškirptės sritį, kojas iki kelių, dažniausiai užtenka vienos servetėlės (neturi saulės filtrų, todėl jeigu norite degintis saulėje, prieš tai pasitepkite nuo žalingų saulės spindulių apsaugančiu kremu).
  • Apsirengti galima tada, kai „įdegis“ išdžiūsta. Po priemonės padengimo galima naudoti net ir baltus drabužius – nelieka jokių žymių.
Kūno paruošimas vasarai: ką daryti, kai „mėlynos“ kojos neleidžia ištrūkti iš kelnių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *