Pirmąją pavasario dieną – kovo 1-ąją – Kauno technologijos universitetas (KTU) studentus, absolventus, darbdavius pakvies į didžiausią Baltijos šalyse karjeros ir kontaktų mugę KTU „Karjeros dienos 2016“. „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame renginyje laukiama apie 7 tūkst. lankytojų, kuriems daugiau nei 120 įmonių, viešųjų įstaigų atstovų suteiks galimybę pretenduoti į praktikos ir darbo vietas „čia ir dabar“.

Dvyliktą kartą rengiamoje kontaktų mugėje KTU „Karjeros dienos 2016“ jauni žmonės turės galimybę užmegzti ryšius su geidžiamiausiais darbdaviais, susirasti praktikos vietas ar net gauti pirmąjį darbo pasiūlymą, o įmonių darbuotojai – betarpiškai susipažinti su gabiais jaunais specialistais, pasakyti, ko tikisi iš būsimų darbuotojų, išgirsti jų idėjas ir lūkesčius. „Karjeros dienų“ tikslas, kad kontaktas virstų karjera.

„Karjeros ir kontaktų mugę galima drąsiai vadinti svarbiausiu renginiu karjerą pradedantiems studentams, absolventams. Į renginį ateina net ir darbą jau turintys jauni specialistai, kurie nori pasitikrinti savo vertę, galimybes bei iš pirmų lūpų sužinoti naujausias rinkos tendencijas“, – sako KTU Studentų reikalų direktorius Martynas Ubartas.

Jis pabrėžia, kad, siekiant būti ne pasyviais stebėtojais, o gauti kuo daug naudos per trumpą laiką, į „Karjeros dienas“ reikėtų ateiti atlikus kelis namų darbus: pasiruošti tvarkingą ir informatyvų gyvenimą aprašymą bei prisistatomąją kalbą, sudėlioti prioritetus – kurios veiklos sritys ar konkrečios įmonės labiausiai domina, aktyviai bendrauti su įmonių, organizacijų atstovais.

Premjero Algirdo Butkevičiaus globojamoje kontaktų mugėje KTU „Karjeros dienos 2016“ metu dalyvaus tokios pripažintos įmonės, kaip „Coca-Cola HBC Lietuva“, „Virtustream“, „Littelfuse“, „Mobiliųjų telefonų techninis centras“, „Barclays Group Operations Limited“, „Baltic transline“, „Senukų prekybos centras“ ir daugelis kitų gerai žinomų Lietuvos ir tarptautinių bendrovių.

Pagal veiklos sritis, daugiausia mugėje dalyvaus informacinių technologijų (IT), chemijos bei maisto pramonės, vadybinių ir telekomunikacijų bendrovių, o taip pat – bankai, apskaitos, energetikos, sunkiosios pramonės, energetikos, statybų, medienos ir baldų pramonės, transporto ir logistikos įmonės.

Didžiausioje Baltijos šalyse karjeros ir kontaktų mugėje „KTU Karjeros dienos 2016“ lankytojai taip pat bus kviečiami sudalyvauti konferencijoje, kurioje apie savo karjeros raidą pasakos, patirtimi ir patarimais dalinsis „Callcredit Information Group“ atstovė Katie Jarvis, KTU Alumnų asociacijos narė, „Liitelfuse“ Personalo vadovė Lietuvoje bei Talentų vadovė Europoje Kristina Keršienė. SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda konferencijoje skaitys pranešimą aktualia tema „Kur krypsta karjeros tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje?“.

Karjeros kontaktų muges organizuoja viso pasaulio aukštosios mokyklos. Ši tradicinio darbo paieškos būdo alternatyva jaunam žmogui suteikia šansą susirasti darbo ar praktikos vietą „čia ir dabar“ – tiesiog priėjus prie darbdavio stendo ir pasiūlius savo kandidatūrą.

KTU „Karjeros dienos 2016“ vyks kovo 1 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50). Daugiau informacijos rasite www.karjerosdienos.lt

Mecenatas: „Callcredit Information Group“, UAB

Generaliniai rėmėjai:

UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“

UAB „Virtustream“

UAB „Littelfuse“

UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“

„Barclays Group Operations Limited“

UAB „Baltic transline“

UAB „Senukų prekybos centras“

KTU „Karjeros dienos 2016“ – praktika ir darbas „čia ir dabar“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *