Kauno kino centre „Romuva“ šį rudenį veiklą pradėjo „Gero kino klubas“. Pritraukęs kelioliką aktyvių jaunuolių dabar jis – atviras ir kitiems kinomanams, kurie gali nemokamai prisijungti prie klubo veiklos dalyvaujant susitikimuose, mokymuose bei kuriant recenzijas.

Kas antrą savaitę susirenkantys klubo nariai ne tik diskutuoja apie naujausius autorinio kino filmus, tačiau ir dalyvauja mokymuose. Gruodžio mėnesio pradžioje recenzijų rašymo ypatumus jaunieji autoriai aptarė su žurnaliste bei mokslininke Jolita Linkevičiūte. O štai gruodžio 17 dieną Kauno kino centre „Romuva“ svečiuosis filmo „After Rave“ režisierė, kino mokyklos „Young Blood“ atstovė Kamilė Milašiūtė. Kūrybinėse dirbtuvėse su „Gero kino klubo“ nariais Kamilė Milašiūtė aptars režisieriaus darbą ir režisūrinių sprendimų įtaką filmams. Jau naujais metais numatoma antroji kino mokyklos „Young Blood“ dirbtuvių dalis, o praūžus jai, kviesime iš arčiau susipažindami su operatoriaus darbo subtilybėmis jauno kūrėjo ir operatoriaus, Rido Beržausko, paskaitoje.

Siekdami skatinti kritinį požiūrį į Kaune rodomą kiną, klubo nariai pildo gero kino gido „Kinas Kaune“ internetinę svetainę www.kinaskaune.lt . Čia jie apžvelgia autorinį kiną, rodomą Kaune, rašydami apžvalgas, recenzijas ar kurdami vaizdo reportažus, improvizuotas filmų apžvalgas.

„Gero kino klubas“ įkurtas projekto „Jaunasis kino kritikas“ metu. Šis projektas vyksta bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu ir yra dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Kinomanus buriantis klubas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *