Šiame XXI a. labai svarbu plėsti savo akiratį, tobulėti, realizuoti idėjas, dalyvauti įvairiuose mokymuose ir kursuose. Nors šiais laikais yra didelė žinių paklausa, noras tobulėti, tačiau daug kas priklauso nuo finansinių galimybių. Ne paslaptis, kad studijuojančiam jaunimui tai dažnai „neįkandama“.

Jaunimogidas.lt atlikta apklausa, kurioje dalyvavo per 1000 verslu besidominčių ar savame versle dirbančių 19–25m. respondentų, rodo, kad daugiau kaip 90 % apklaustųjų domisi šiuolaikinio verslo galimybėmis ir norėtų sudalyvauti sr. R. Bransono paskaitose, bet vos 14 % žmonių įstengtų nusipirkti bilietą į įžymybės seminarus. VšĮ „Jaunimo gidas“ yra viena iš nedaugelio ne pelno siekiančių organizacijų, kuri remia ir bando padėti versliam jaunimui realizuoti kūrybiškas ir originalias idėjas.

Jaunimogidas.lt suburta septynių žmonių komanda, priklausanti neformaliai jaunųjų žurnalistikos talentų mokyklai, tikisi renginio metu pristatyti savo verslo idėją pačiam Sr. R. Bransonui. Verslus jaunimas pinigus į šį renginį taupė keletą metų, bet jų sukaupta pinigų suma nepadengė visos bilieto kainos. Organizacija „Jaunimo gidas“, išgirdęs unikalią jaunų žmonių verslo idėją, sutiko padengti trūkstamą sumą. Gavę šią galimybę, jaunieji verslininkai iš komandos deleguoja vieną narį, taip sugriaudami visuomenėje įsigalėjusį mitą, kad jaunam žmogui verslo gigantų seminarai yra neįkandami.

Kalbiname Jaunimogidas.lt vadovę ir mokyklos įkūrėją Žydrę Dargužytę.

-Žydre, kas šiemet žurnalistikos mokykloje bus kitaip nei buvo pernai?

-Šiemet žurnalistikos mokykla stebins dalyvius realiomis galimybėmis rasti darbą po kursų baigimo. Esame susitarę su dviem lektoriais, vadovaujančiais viešųjų ryšių agentūroms ir šiuo metu ieškantiems naujų žmonių, kad jie galės priimti į praktiką ar į darbą patinkantį dalyvį.

-Kam skirtas šis žurnalistikos projektas?

-Visiems, kurie domisi moderniomis medijomis. Tai gali būti ir moksleiviai, ir studentai, ir jau dirbantys žmonės. Amžius čia tikrai nėra esminis kriterijus. Pavyzdžiui, pernai mokymuose dalyvavo ir visai kitose srityse nei žurnalistika dirbantys 35-40 metų žmonės.

-Ar dalyviai, baigę vasaros žurnalistikos mokyklą, gaus sertifikatą?

Baigusieji trijų mėnesių kursus, turės laikyti egzaminą ir gaus baigimo diplomą su žinomų žurnalistikos, RsV ir televizijos guru parašais.

-Kur turėtų kreiptis jaunimas, susidomėjęs šiais vasaros žurnalistikos kursais?

Informacija apie projektą yra skelbiama jaunimogidas.lt tinklalapyje, o visi susidomėjusieji gali rašyti e. paštu redakcija@jaunimogidas.lt ir gauti detalesnę informaciją bei registracijos formą.

Kas padės versliam jaunimui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *