Ar įmanoma žmogaus balsą nufotografuoti? Ar nanopalydovą galima pakelti viena ranka? Kaip veikia 3D rašiklis? Kviečiame išbandyti kuriamas inovacijas interaktyvioje parodos „Aš – inovatorius“ zonoje ir susipažinti ne tik su naujausiais lietuvių pasiekimais, bet ir jų kūrėjais.

Klausimus galėsite užduoti net 16-ai parodos dalyvių: „Esquoia“, „Innospark“, „Persimonas“, „Deeper“, „Nanoavionika“, „Rubbee“, „Sneakybox“ ir kt. Išradėjai žada ne tik daug įdomaus pademonstruoti ir papasakoti, bet ir leisti patiems išmėginti. Nuo papildytos realybės iki skrydžio bepiločiu orlaiviu simuliacijos, nuo biometrinio alkotesterio iki žuvų sonaro, nuo išmanaus vonios kilimėlio iki daugkartinio naudojimo užrašinės – tai reta galimybė trumpam nusikelti į ateitį ir pasižiūrėti, kokia ji bus.

Paroda vyks rugsėjo 28-29 d. Vilniuje, PC „Panorama” (Saltoniškių g. 9). Inovacijų stendai abi dienas veiks nuo 12 iki 20 val.  Įėjimas nemokamas.

Parodos atidarymas – š.m. rugsėjo 28 d. (trečiadienį) 18 val.

50 „Inovacijų savaitės“ renginių

Inovacijų ir technologijų paroda „Aš – inovatorius” yra pirmą kartą pristatomo renginių ciklo „Inovacijų savaitė 2016“ dalis. Daugiau informacijos apie Ūkio ministerijos kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra ir kitais partneriais rugsėjo 26 – spalio 1 d. organizuojamą renginių ciklą adresu www.inovacijusavaite.lt ir socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ Inovacijų savaitės profilyje.

Inovacijų ir technologijų paroda „Aš – inovatorius“ yra viena iš projekto „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“ dalių, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondų lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Inovacijų ir technologijų paroda „Aš – inovatorius!“: inovatoriai kviečia susipažinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *