Gegužės 16 d. 18 val. Valstybiniame jaunimo teatre du aktoriai, tėvas ir sūnus Gediminas ir Ainis Storpirščiai į sceną žengs pristatyti jųdviejų bendro projekto – naujosios kompaktinės plokštelės „Artistai“. Kone prieš metus po penkiolikos metų pertraukos į sceną grįžęs duetas ne tik surengė gausybę koncertų po visą Lietuvą, bet ir savo bendrą kūrybą įamžino kompaktinėje plokštelėje, kurioje sutilpo dvylika dainų.

Penktadienio vakarą skambės visiškai naujos, bet jau spėtos pamėgti dainos, atlikėjai primins ir seniau sukurtas dainas, kurioms kitų spalvų suteikia jau nebe lieknas, nedrąsus, o suvyriškėjęs, užtikrintas Ainio vokalas. Du kūrėjai dainuoja apie Lietuvą, archangelus, mirties karaliją, nuotaikingai pasakoja istorijas apie meškiuką Pūkuotuką, Don Kichotą ir daugybę kitų personažų. Jaunatviška energija spinduliuojantis Ainis ir santūrus bei nuoširdus Gediminas prisipažįsta, kad bendrų repeticijų metu labai suartėjo kaip tėvas ir sūnus. Vėl kartu grįžti į sceną buvo Gedimino mintis, ir nors Ainiui iš pradžių buvo šiek tiek nedrąsu, tačiau „kuo toliau, tuo labiau šiuo sprendimu džiaugiuosi“, – atvirauja jaunasis aktorius.

Ši kompaktinė plokštelė neabejotinai bus išskirtinė, kadangi vokalo įrašai vyko netradicinėje vietoje – Merkinės piramidėje. Spaudžiant šaltukui aktoriai ne vieną dieną praleido pasakojimais ir stebuklingomis istorijomis apipintoje vietoje, kol pasiekė norimo skambesio. O rezultatus artistai palieka vertinti savo dainų klausytojams, atėjusiems pabūti su gyva muzika ir talentingais kūrėjais.

Gediminas ir Ainis Storpirščiai: naujojo CD „Artistai“ pristatymo koncertas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *