2016 m. vasario 9 d., antradienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, salė) bus rodomas Arūno Matelio „Studija Nominum“ platinamas dokumentinis filmas „Sugar Man“ (2012 m., rež. Malik Bendjelloul).

„Sugar Man“ ne tik pelnė daugelį prestižinių kino prizų –  „Oskarą“, BAFTA, Sundance, JAV Režisierių Gildijos, Amsterdamo (IDFA), Maskvos, Göteborgo, bet yra vienas tų retų pavyzdžių, kai žiuri ir žiūrovų nuomonės sutapo. Lietuvoje buvo pripažintas žiūroviškiausiu „Kino pavasario“filmu.

Tai muzikinis detektyvas apie XX a. septintojo dešimtmečio amerikiečių muzikos atlikėją Sixto Rodriguezą, išleidusį du albumus, tačiau nesulaukusį pripažinimo JAV. Kelios jo plokštelės nežinia kaip atsiranda Pietų Afrikos Respublikoje (PAR), ir dainos sukelia pirmą dainuojančią revoliuciją. PAR žmonės įsitikinę, kad  Rodriguezas – žymus ir mėgstamas  visame pasaulyje, tačiau negirdėdami jo naujų dainų, ima spėlioti. Vieni sakosi matę, kaip atlikėjas koncerto metu nusišovė, kiti girdėję, jog susidegino, treti pasakoja, kad jis gyvena vienuolyne. Keliems Rodriguezo gerbėjams nusprendus pagaliau išsiaiškinti tiesą, prasideda tikra detektyvinė istorija…

Maloniai kviečiame! Seansą remia Lietuvos kultūros taryba. Įėjimas nemokamas.

Filmo „Sugar Man“ peržiūra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *