Lapkričio 7-ąją Elektrėnus sudrebino neeilinis renginys – Elektrėnai Challenge 2015. Daugelis smalsuolių užsukę pasižvalgyti kas vyksta Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre klausė, kas čia per varžybos? „Sportininkai plaukia baseine, tai čia tikriausiai plaukimo varžybos?“ – svarstė grupelė varžybų žiūrovų. Kiti, išvydę, kad varžybų dalyviai ne tik plaukia baseine, bet ir atlieka pratimus aikštelėje šalia baseino ėmė prieštarauti, kad tokių plaukimo varžybų nebūna. Štai taip, su daugybe žiūrovams kilusių klausimų prasidėjo Elektrėnai Challenge 2015. Varžybų savanoriai nežinantiems suskubo aiškinti, kad tai CrossFit tipo varžybos, paaiškino šios sporto šakos subtilybes. Ir varžybos įsivažiavo.

CrossFit – tai sporto šaka, kuri dar nėra labai plačiai žinoma Lietuvoje, bet sparčiai ir labai dideliais žingsniais juda pirmyn bei skinasi kelią į žinomumą. Tai įrodo ir skaičiai – Elektrėnai Challenge 2015 varžybose startavo 67 Lietuvos sportininkai, o renginio organizatoriai prisipažįsta, kad vos pradėjus organizuoti varžybas apie tokį skaičių dalyvių tik nedrąsiai svajojo. Viena iš Elektrėnai Challenge dalyvavusių merginų Rusnė teigė, kad renginys pasižymėjo puikia organizacija, o renginio organizatoriai sukūrė puikią aplinką varžyboms. „Renginys buvo tikrai super! Organizatoriai pasistengė ir nei kiek nenuvylė. Buvo smagu matyti tokią stiprią tiek pačių organizatorių, tiek teisėjų bei savanorių komandą.“ – pasakojo varžybų dalyvė. Savo patirtais įspūdžiais dalijosi ir varžybose dalyvavusi Miglė. Ji merginų kategorijoje užėmė trečiąją vietą, taigi, pasak merginos, net praėjus kelioms dienoms po renginio emocijos vis dar neatslūgo. „Esu be galo laiminga, kad papuoliau į CrossFit‘o sūkurį. Jis mane tikrai labai stipriai įsuko ir tikiu, kad „draugausime“ su juo dar ilgai. Varžybose buvo gera matyti tiek stiprių, užsispyrusių žmonių, kurie varžėsi ne tik su kitais, bet pirmiausia su savimi. Renginio organizatoriams taip pat reiškiu didžiausią pagarbą – viskas buvo puikiai apgalvota ir suorganizuota“ – teigia bronzos medaliu negalinti atsidžiaugti Miglė.

Elektrėnai Challenge organizavo keturi sporto klubai – Funkcinių treniruočių studija, Urban Gym, Crossfit Vilnius ir K-1 Akademija. Visi renginio organizatoriai vieningai teigė, kad renginys pavyko taip, kaip ir buvo tikėtasi, ir jie džiaugiasi, kad šiam renginiui pasiryžo, kad skyrė laiko varžyboms pasiruošti kiek įmanoma geriau. „Žinoma, visuomet atrodo, kad buvo galima geriau, tobuliau kažką padaryti. Bet tai pirmos varžybos, kurias organizuojame keturi klubai, tai nemenkas iššūkis ir mums patiems. Tačiau manau, kad mes puikiai su šiuo iššūkiu susidorojome“ – mintimis dalijosi Funkcinių treniruočių studijos treneris Arnius. Pasiteiravus ar galima tikėtis ir kitų varžybų, pavyzdžiui Elektrėnai Challenge 2016, vaikinas nedaugžodžiavo – „Kol kas dar anksti galvoti ir kalbėti apie tai, reikia atsikvėpti po šių varžybų. Bet atsižvelgiant į dalyvių komentarus ir pagyras šių metų varžyboms, Elektrėnai Challenge 2016 skamba kaip reali galimybė.“ Tiesa, Elektrėnų iššūkio organizatoriai nori pridurti, jog nebūtina prisirišti prie vieno miesto – šios varžybos gali būti keliaujančios po visą Lietuvą. Taigi, kas žino, galbūt kitąmet iššūkis vyks jūsų mieste?

Elektrėnai Challenge 2015 organizatoriai nori padėkoti Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centrui už suteiktą galimybę renginį organizuoti šiame sporto komplekse. Taip pat didžiausią ačiū varžybų organizatoriai sako renginio rėmėjams, kurie prisidėjo prie renginio sėkmės: RASA active life, DORA, Muscle shop, Zoop, VS sport, Fit-sport.

Elektrėnai Challenge 2015: iššūkis ne tik dalyviams, bet ir varžybų organizatoriams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *