Vasario 9 dieną ateik į Kauno „Džem‘pub‘ą“ ir išgirsk tave tikrai įtrauksiančią istoriją iš dviejų skirtingų perspektyvų, tačiau su viena istorijos pabaiga.

Guoda Bardauskaitė ir Jordis Šatūnas – keliautojai, sukopę du skirtingus kelius per Ispaniją į Santjagą: Camino Frances ir Camino del Norte. Jų kelionės Šv. Jokūbo keliu buvo kupinos nuotykių, jie patyrė neišdildomų įspūdžių ir nemažai ko išmoko.

Nors jie keliavo skirtingu laiku ir skirtingais keliais, keliautojai sutarė dėl vieno: eiti tikrai buvo verta.

„Staiga iš už posūkio – Oazė. Kelios tokios jau pasitaikė Kelyje: tai vietos, skirtos piligrimų kūnui ir sielai pamaitinti, pasirodančios tada, kai to mažiausiai lauki ir kai horizonte daugiau nieko nesimato. Artėjame ir, kaip užburti, vis garsėjant nuo Oazės sklindančiai muzikai, ryškiname jos kontūrus akimis. Suoliukai ir gultai is čiužinių, iš pledų sumontuotos pastogės, spalvingas vežimaitis, nukrautas vaisiais, pyragais ir uogienėmis. Užrašai skelbia: sveiki atvykę, viskas čia – jums ir jūsų, savitarna! Peace and love.” – taip nuostaba ir įspūdžiais dalijasi keliautoja Guoda.

Į šią piligriminę kelionę leidžiasi įvairaus amžiaus žmonės. Vieni į šį kelią išsiruošia dėl religinių paskatų, kiti vedami nuotykių ieškojimo ar tiesiog norėdami tiek fiziškai, tiek dvasiškai išbandyti savo jėgas.

Vienas pagrindinių klausimų ruošiantis į tokią kelionę – kokius daiktus pasiimti su savimi. Guoda sako, jog kuprinės svoris turi sudaryti tik dešimtadalį tavo paties svorio, taigi – daiktų nedaug. Tačiau tai tik į naudą, ir eiti lengviau, ir po tokios kelionės, tai labai „pramuša“ mąstymą ir suvokimą, ko gyvenime reikia, o ko tikrai ne. Dar daugiau apie tai, kodėl eiti, kurį kelią pasirinkti, ko galima išmokti ir ką pasiimti į kelionę Guoda kartu su Jordžiu papasakos susitikimo metu.

Kelionė, atrodytų, paprasta, tačiau Guoda Bardauskaitė teigia, jog nors prieš tai yra buvusi Tailande, Laose, visos prieš tai buvusios kelionės nublanko ir jai Camino de Santiago daug ką apvertė aukštyn kojom.

„Žymiai daugiau vaikštau, nebesijaudinu dėl problemų, mažiau stresuoju. Pasikeitė požiūris į daiktus, daiktiškumą. Per savo prezentacijas pasakoju daugiau ne apie patį kelią, jo įveikimą, o ką jis man kaip žmogui davė.“ – pasakoja Guoda.

Visas keliavimo peripetijas apie keliavimą  Šv. Jokūbo keliu, apie tai, kaip pasiryžti, pasiruošti ir kokių šalutinių efektų tikėtis po kelionės sužinosite atėję į „WE GO TRAVEL STORIES“ susitikimą Kauno „Džem‘pub‘e“ jau ateinantį antradienį!

„WE GO TRAVEL STORIES“ tai – jau ne pirmasis susitikimas, o su kiekvienu susitikimu yra sulaukiama vis daugiau gerų atsiliepimų tiek iš dalyvių, tiek iš keliautojų, kurių taip pat atsiranda vis daugiau, norinčių pasidalinti savo istorija bei įspūdžiais. Ateik ir tu kartu su keliautojais dar sykį persikelti į Camino de Santiago kelius ir galbūt kitą sykį pats papasakosi mums savo keliavimo istoriją. Labai laukiame!

Dvi skirtingos kelionės – tas pats kelionės tikslas arba Camino de Santiago

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *