Irmina Savickienė – ambicinga dizainerė, išskirtinės dizaino erdvės Šiauliuose įkūrėja. Moteris per dvejus metus sugebėjo pakeisti ne tik šiauliečių suvokimą apie stilių, bet ir paties miesto veidą – atsirado kūrybiška erdvė, kurioje verda intensyvus kūrybinis gyvenimas. Į dviejų metų gimtadienio sukaktį wãpsva LT dizaino namai kopia didžiuodamiesi su jaiscoteachat.fr/ dirbančiais ne tik šalyje, bet ir už jos ribų puikiai vertinamais dizaineriais, išskirtiniais dizaino namų objektais ir motyvuota komanda.

wãpsva ir Jūs – kas Jus abi vienija?

Meilė dizainui, pagarba žmonėms, kurie tai kuria ir kurie tuo domisi. Stilius ir jo pojūtis.  Profesionalumas.

Šiauliai, atsiradus Jūsų salonui, pradėjo keistis. Kokius pagrindinius pokyčius, Jūsų nuomone, tai atnešė miestui?

wãpsva per dvejus metus tapo išskirtine kultūros casino vieta. Čia dizaineriai, kuriantys lietuvišką dizainą, miestiečiai ir svečiai užsuka ne tik pasmalsauti, kas naujo dizaino fronte, ar gauti profesionalų patarimą, bet ir pabendrauti prie puodelio kavos, susitikti su žinomais Lietuvos kūrėjais.

Kokius svarbiausius dviejų metų veiklos pasiekimus įvardintumėte – kas reikšmingiausia Jums, kaip šiaulietei, kaip asmenybei, kaip kūrėjai?

Manau, vien jau tai, kad tapome kultūros vieta, yra pasiekimas, nes to ir norėjau. Be šios veiklos, wãpsva koordinuoja „Dizaino savaitę“ Šiauliuose, yra  asociacijos „Dizaino forumas” narė, talkininkauja Lietuvos dizainerių sąjungai, dalyvauja Šiaulių miesto renginiuose ne tik kaip svečias, bet ir kaip vertintojas. Tai parodo, kad veikla stebima, reikalinga bendruomenei, vertinama kaip „organizmas“.

Ką padovanosite miestui ir žmonėms salono gimtadienio dieną ir kas pačiai būtų pati didžiausia dovana?

Dar vieną galimybę susipažinti su nuostabiais žmonėmis ir jų kūriniais, pabendrauti. Svečiuose bus garsi Lietuvos dizainerė Julija Janus. Nemėgstu balionų, linksmintojųparajumpers pas cherir šventinių tortų. Todėl dovana man – emocija, t.y. matyti žmones, kuriems tai, ką darau, yra aktualu ir reikalinga.

Kai užsimerkiate ir įkvepiate, kokį dviejų metų gimtadienio sulaukusios wãpsvos vaizdą sugeneruoja Jūsų sąmonė?

Tai – atvira erdvė visiems, kuriems reikalingas stilius, dizaino produktai, interjeras, profesionalų paslaugos, grožis, estetika.

Ką planuojate nuveikti kartu su komanda artimiausiu metu?

Bręsta nauji projektai, kurie jungs kūrybą, turimas kompetencijas ir paklausą rinkoje.

„Blic“ interviu su wãpsva LT dizaino namų įkūrėja Irmina Savickiene

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *