Svajonių merginos rašo: „Kartais tereikia paanalizuoti savo patirtis ir reflektuoti kitų, kad galėtum sėkmingai strateguoti savo santykių scenarijus. Spalvingos patirtys ir išgyvenimai bei netradicinis požiūris į vyrus – pagrindinis trijų merginų varikliukas, padėsiantis pasiekti pagrindinį tikslą – kad kuo daugiau moterų galėtų pasakyti – JIS TOBULAS”

Kokios protingos ir gražios dabartinės jaunos moterys. Bet, man neduoda ramybės tie keturi meilės dienoraščiai. Nors jie rašyti tik keturių, bet panašiai masto visi vyrai. Patikslinu. Gal rimtai, o gal juokais kalbama, kad tik mažiau trečdalio vyrų apie meilę masto rimtai ir jos siekia aktyviai. Likusieji pasyviai tūno: „gal kokia netyčia užklys, pakiš, svarbu, kad būtu pupytė“. Man rodos, tarp norinčių mylėti, o ne šiaip sau turėti pupytes, tikrai nerasite vyrų, sutinkančių perleisti iniciatyvą moterims. O tarp likusių, tokių, kuriuos galėtumėte įvardinti – JIS TOBULAS, nebus nei vieno. Turiu nuliūdinti moteris. Vis dėl to, vyrai myli kitaip. Tie, kurie myli, o ne laukia, kad juos pamils. Bet, tai negarantuota.

Nemanau, kad išmanau meilėje daugiau nei Svajonių merginos, todėl pasiūlysiu tik ištraukas iš dienoraščių vyrų, kurie meilei akivaizdžiai pasišventė su visam. O ar jie teisūs? Juk niekas nežino. Aš tikiu – teisūs.

17 metų vyro meilės enciklopedijos. Meilės ir tikėjimo tvarumo dėsnis.

Meilė ir tikėjimas nesukuriami. Jie perduodami, arba ne, per kartas. Kai tik vaikas pradeda save atpažinti, jis iškart pajaučia, kas jį myli. Tokiems jis, automatiškai, patiki, pamilsta visam gyvenimui. Žinoma, pirmiausiai tai turi būti Tėvas. Be abejonės, tai ir mama, ir seneliai. Jei pasiseka, dar ir broliai, ir seserys. Jei labai pasiseka, dar vienas, kitas, trečias… Parašiau “be abejonės”… Vai, kiek daug yra atvejų, kai šie neabejotinai privalantys mylėti, to niekaip nedemonstruoja. Mažas žmogelis tai nesunkiai atpažįsta. Ir gauna baisų blogio smūgį visam gyvenimui. Paprasta, ne vieną. Jis visą gyvenimą ieško atsakymo “kodėl?”. Ir neišvengiamai sieja nemeilę ir netikėjimą savo kelyje lygiai tiek, kiek to blogio gavo pats. Vaiko gauta meilė/neapykanta ir tikėjimas/nepasitikėjimas nedingsta, nepadidėja, nesumažėja. Jie yra tvarūs. Žinoma, meilės gavimo ir atidavimo procesas tęsiasi iki senatvės.  Dažnai „svetimas” geras žmogus dar gali prarastą kompensuoti, bet visų vaikystės žaizdų niekada neužgydo. Toks „svetimas” žmogus, paprastai, būna vyras/žmona, jeigu yra mylimieji. Jeigu, netyčia, susitinka du „mylintys svetimi“, pora, suformuota iš meilės ir tikėjimo, generuoja naują meilę, jei ji skiriama kitam.

Čia rašantis septyniolikmetis yra toks protingai, tikriausiai, todėl, kad būdamas vos 14 – kos gavo „Tėvo meilės testamentą“. Tiesa, tas tėvas buvo ne jo, bet draugo. Draugo Tėvas, dėl nesėkmingų meilių, aprašęs savo klystkelius, krito į depresiją ir pasitraukė iš gyvenimo. O draugas buvo tikras, nes užguitą ir beslystantį iš gyvenimo keturiolikos metų paauglį tokia rizikinga informacija sėkmingai gražino į doros kelią. Niekas nesitikėjo, kad informacija apie nepatirtą meilę paaugliui bus pats laikas.

Ištrauka iš Tėvo meilės testamento:

„Jei, Sūnau, nesurasi savo karalienės lytine, jausmų–kūno ir sielos prasmėmis, patirsi kančias panašias, kaip aš. Šeimoje niekas niekuo neturi tapti. Mes jau esame Dievo sutverti. Čia galima tik atsiskleisti arba – priešingai. Nėra nieko akivaizdžiau. Neskubėk tik pasimylėti, nors jaunam vyrui atsilaikyti prieš tokią pagundą beveik neįmanoma. Susirask sau tinkamą žmoną ne tik kūnu, bet ir asmenybe, ir morale, ir svajonėmis. Visa tai galėsi pajusti savo jausmais, protu ir intuicija, jei nepasiduosi trumpalaikei lytinei traukai ar trumpalaikiam apsvaigimui. Labiausiai bijok, kai moteris tave gundys. Bėk nuo tokių kur toliau. Ir vėl labai ne tikslai pasakyta. Tu negalite pasirinkti sau moters. Tu gali ir turi susirasti tą, kurią būtent Tau jau yra sutvėrusi Apvaizda. Vyrai gali ir apsirikti, todėl Moteris turi pasitikrinti, ar prieš ją tas, kuriam ji paties Visagalio sutverta. Pasitikrinti labai atidžiai. Tai reiškia, kad suradęs savą, turi neskubėti, nes dabar turi rūpintis tik ja ir padėti jai susigaudyti, ar Tu jai esi tikrai „Tas“. Jei Tu įsimylėjai, tai dar mažai ką reiškia. Tu turi siųsti akivaizdžius signalus ir laukti, kad įsimylėtų Ji. O Jos įsimylėjimas yra visai kitoks. Atsimink, moterys myli kitaip! Moteris „įsimyli“, kai įsitikina, kad su tavimi turi garantuotą perspektyvą vaikams pradėti, išnešioti, pagimdyti, užauginti ir išauklėti. Pasitikrink, ar ji tau atsiduoda ir tik atsidavusi patyria malonumą. O gal ji turėjo aistrą Tau, dar iki to, kai Tu jai „atidavei ir atsidavei“? Meilė moters iniciatyva gali būti saldi, bet dovanok, tai yra prostitutės meilė. Ši klaida Tavo tėvą ir pražudė. Ir ne tik ši. Atsiprašau. Nesuprask blogai. Jai irgi svarbu tai, kad su tavimi gautų visus įmanomus malonumus, bet tai turi įvykti tik po to, kai ji įsitikina, jog Tau tinka visais fiziniais jutimais… Įsitikina, kad ji Tau yra viskas visam gyvenimui. Jei ji nebus tikra dėl tavo meilės, reiškia gyvens dėl sekso ar/ir dėl išskaičiavimo. Tai baisiausia nelaimė, kokia tik vyrui gali nutikti. Aš viską žinojau, bet viską dariau atvirkščiai, nei čia rašau. Mama nesuprato, kad jos nemyliu. Todėl aš pasitraukiu iš gyvenimo dar ne visai žlugęs. Nesmerk manęs. Tu žinau, kaip aš gimiau ir augau. Karai, tremtys, revoliucijos, be tėvo… Be jokios, net menkiausios, meilės, kurios ir Tau negalėjau duoti. Tu negavai tėvo meilės, bet nesi beviltiškas, nes Mama tave labai mylėjo. Svarbiausia, kad užaugai su Seneliu, kuris auklėjo vyriškai. Tavo mama turėjo mylintį tėvą, todėl mano agonija tiek ilgai trunka. Tegul būna jam Danguje šviesu…“

B. Meilės ir tikėjimo tvarumo dėsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *