Pagaliau sulaukus šiltų orų, žmonės stengiasi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Atšilę orai – didis džiaugsmas ir Vilniaus šokėjams. Iš uždarų patalpų jie šokių kultūrą perkelia į senamiesčio gatves bei parkus. Šį penktadienį 18 val. Sirvydo skvere (dar vadinamame Prancūzparkyje) bus atidaromas Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių po atviru dangumi sezonas, kur kiekvienas žmogus galės pasimokinti Bachatos ir Kizombos šokių žingsnelių bei išvysti afrikietės, Lietuvoje įkūrusios itališkų rūbų parduotuvę, pavasario-vasaros kolekciją.

Jau šeštus metus Lietuvoje gyvenanti etiopė Eskedar Tiluhan, tik pernai metais Vilniuje įkūrė itališkų rūbų parduotuvę moterims „Matihana“. Anot jos, ši parduotuvė yra kitokia, nei visos kitos. „Tai yra moterų draugystės kampelis, kur galima ne tik nusipirkti prekių, bet ir dalintis meile, šypsena, gera nuotaika, įkvėpimu. Tai vieta, kur galima sustoti skubėjus ir būti savimi“ – džiaugiasi Eskedar. Šokių sezono po atviru dangumi atidarymo proga “Matihanos” įkūrėja žada nustebinti Vilniaus gyventojus ryškių bei drąsių spalvų gausa.

Sezono atidarymo vakarėlyje Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai galės ne tik mėgautis naujos itališkų rūbų pavasario-vasaros kolekcijos pristatymu, išgerti kavos Geležinio Vilko lauko kavinėje ar stebėti parke bešokančius žmones, tačiau ir patys pasimokinti Bachatos ir Kizombos žingsnelių. Vakarą sušildyti rinksis šių šokių mylėtojai iš Vilniaus ir Kauno, o nuo 19 val. vyks šių šokių pamokos, kurias ves afrolatin šokių studijos SOULS vadovai Šarūnas ir Giedrė Kondratai. Po pamokų visi galės likti toliau tobulinti tai, ką išmokę, skambant įvairiai afrolatin muzikai. Tokie atviri šokių vakarai su pamokom nuo šiol vyks kiekvieną penktadienį toje pačioje vietoje – Sirvydo skvere (Prancūzparkyje) nuo 19 val.

Atšilus orams Vilniuje atidaromas Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių sezonas po atviru dangumi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *