Meno mugė ARTVILNIUS – didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse per pastaruosius 20 metų, kurį jau ketvirtą kartą rengia Lietuvos meno galerininkų asociacija.

Kaip teigia meno mugės organizatoriai, ARTVILNIUS – labai svarbus renginys visam profesionaliam Lietuvos meno pasauliui: galerijoms, autoriams, kolekcininkams. O lietuvių žiūrovams tai – proga pakeliauti po šiuolaikinio meno pasaulį nesėdant į lėktuvą ar automobilį.

Šiemet meno mugėje ARTVILNIUS“13 dalyvaus per 50 žinomiausių meno galerijų iš Lietuvos ir užsienio šalių: Portugalijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Danijos, Italijos ir kt. Žiūrovai susipažins su daugiau nei 500 menininkų kūryba ir pamatys daugiau kaip 2000 naujausių meno kūrinių, kurie bus eksponuojami 12 000 m² plote.

ARTVILNIUS”13 – ne tik tapybos, grafikos ir skulptūros darbų iš viso pasaulio ekspozicijos. Čia bus ką veikti ir tiems, kurie nenusėdi vietoje bei nori sužinoti apie meną daugiau. Meno mugės erdvėse veiks didelio formato skulptūrų, objektų ir instaliacijų paroda TAKAS, vyks edukacinė programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems, aktualios podiumo diskusijos, paskaitos, filmų ir video programa, performansai,
akcijos. Bus galima susitikti su menininkais ir keliauti po ekspoziciją su gidu.

Meno mugė ARTVILNIUS”13 vyks birželio 26-30 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”. Bilietus jau galima įsigyti internetu www.bilietupasaulis.lt Bilietų kainos – 15 Lt ir 8 Lt (moksleiviams, studentams, senjorams).

ARTVILNIUS – smagi kelionė po šiuolaikinio meno pasaulį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *