Animacija. Kas tai?

Šiandieninį pasaulį, visad užimtą ir visur skubantį, sunku įsivaizduoti be atokvėpio ir atostogų. Būtent ši gyvenimo pusė mus skatina sparčiau dirbti, siekti tikslų ir užsitarnauti tą lemtingo poilsio minutę.

Kiekvienam, besirenkančiam poilsio kryptį, verta pagalvoti, koks yra kelionės ir atostogų tikslas. Tai padeda atsirinkti tinkamą viešbutį, atostogų kryptį bei veiklas, kurias planuojate veikti.

Kad ir ką bepasirinktų klientas, vieni viešbučiai yra pranašesni už kitus. Kodėl? Todėl, kad kai kurie turi viešbutyje dirbančias laisvalaikio animatorių komandas. Ne, ne tuos žmones, kurie piešia animacinius filmukus, o tuos, kurie rūpinasi viešbučio svečių laisvalaikiu viešbučio teritorijoje. Tai žmonės, kurie organizuoja įvairaus pobūdžio užsiėmimus įvairioms amžiaus grupėms. Vaikams – vaikų kambarys ir teminės dienos, suaugusiems – fitneso ir sporto užsiėmimai, o visai šeimai – linksmos vakaro programos. Animatoriaus užduotis – praturtini atostogautojų prisiminimus apie jų turėtas atostogas, įtraukti juos į aktyvią veiklą, skatinti bendrauti ir domėtis, o taip pat ir suartinti.

a

Pati laisvalaikio animatore dirbu du metus. Nieko nėra geriau, nei krykštaujantys vaikai, besišypsantys suaugę žmonės, matyti moterų grupes bendruose fitneso užsiėmimuose ir judančias latino ritmu, o vyrai… Visada siekiantys parodyti, jog tam tikrose sporto šakose yra geresni už kitus. Po dviejų sezonų savo darbo Graikijos viešbutyje, galiu sakyti, kad poilsiautojai be galo vertina dėmesį, kurį gauna atostogų metu. Animatorius – tas žmogus, kuris visada bus netoliese, padės, išklausys, o galiausiai išjudins ir padės mintis nukreipti kitur.

Kitas laisvalaikio animatoriaus privalumas – kelionės. Išvykti į šiltus kraštus nori visi. Kaip ir minėjau, tik dažnai skiriasi tikslai. Vieni važiuoja atostogauti, o kiti – dirbti. Kol poilsiautojai guli paplūdimyje ir deginasi, animatoriai laksto aplink ir skatina visus veikti. Tačiau atėjus laisvadieniui, kiekvienas animatorius siekia dieną išnaudoti kuo prasmingiau. Kelionės! Štai, ką kiekvienas iš mūsų daro. Tai galimybė išnaršyti salą skersai išilgai, nuplaukti ir pamatyti kitas vietoves, o jeigu tai vientisa šalis – šalies miestus! Keliaujame ir mes. Todėl įgimtiems turistams tai puiki profesija.

Lietuvos rinkoje ši veikla nėra labai populiari. Mūsų šalies viešbučiai neteikia tokių paslaugų, nes nemato tam perspektyvos, tačiau kitų šalių įmonės noriai atvažiuoja ir peržvelgia besidarbuojančius ir entuziastingus lietuvius.

Kasmet organizuojamos laisvalaikio animatorių atrankos vis pritraukia daugiau jaunimo, norinčių dirbti. Reikalavimai – bent dvi užsienio kalbos, komunikabilumas, kūrybiškumas bei energijos pliūpsnis. Būtent toks žmogus turi didelę galimybę išvykti į platųjį pasaulį ir dirbti šiltuose kraštuose.

Kaip galiu tapti animatorium?

Jeigu nori tokio darbo, turi dalyvauti animatorių atrankoje, kuri vyks jau kovo 5 dieną Vilniuje su įdarbinimo agentūra Claps Srl. Claps Srl – tai kompanija, turinti 20  metų animatorių įdarbinimo ir paruošimo patirtį patiems stambiausiems Italijos kelionių operatoriams, tokiems kaip EDEN VIAGGI, Alpitour, FRANCOROSSO ir kitoms tarptautinėms agentūroms, turinti daugiau nei 800 darbo pasiūlymų Graikijoje, Egipte, Ispanijoje, Kenijoje, Dominikos Respublikoje, Tunise, Italijoje ir kt. pasaulio kampeliuose.

Kodėl vertra tapti animatorium/ dalyvauti atrankoje?

Įgausite naudingos darbo patirties, dirbant 4- 5 žvaigždučių Europos ir kitų pasaulio šalių viešbučiuose.

Perspektyvaus darbo patirtis, į abi puses apmokami skrydžiai, nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas, laiku mokamas atlyginimas, draugiškas kolektyvas, neišdildomi įspūdžiai ir kt.

Dalyvaudami Claps atrankoje turėsite galimybę susipažinti su animatoriaus darbo specifika ir suprasti, ar šis darbas Jums. Prisijunk prie jaunatviško, dinamiško ir ambicingo animatorių kolektyvo!

anim

Viena iš lyderiaujančių Europos kompanijų, atrenkančių bei ruošiančių potencialius animatorius, suteiks Jums naudingų žinių bei patarimų, ruošiantis darbui animacijos srityje.Kaip užsiregistruoti į atranką?

Pirmiausia reikia užpildyti dalyvio paraišką, išsiųsti savo CV. Gausi atsakymą ir daugiau informacijos.

Taip pat apsilankyk Noriu būt Animator Facebook puslapyje, kur rasi daug naudingos informacijos apie animaciją, pasiruošimą atrankai, pačią atranką. Taip pat galėsi susipažinti su esamais ir būsimais animatoriais.

Todėl tobulink savo užsienio kalbų žinias, sportuok, judėk, daugiau šypsokis, krauk lagaminus ir iki greito pasimatymo atrankoje!

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams

  • Noras dirbti animacijos srityje,
  • Užsienio kalbų mokėjimas. Anglų- privaloma ir rusų/ vokiečių/ prancūzų kalbos.
  • Galimybė išvykti 3 ir daugiau mėnesių  laikotarpiui.
Animatoriaus dalia arba nesibaigiančios kelionės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *