Kviečiame jaunuolius, jau dalyvavusius programos „Veiklus jaunimas“  (Youth in Action) projektuose (jaunimo mainuose Lietuvoje ar užsienyje,  jaunimo iniciatyvose ir kt.) dalyvauti projekte*„Aktyvaus piliečio  formulė”. Birželio 10–13 d. Šilalėje, Mažeikių r. ir Raseiniuose vyks jaunų  žmonių susitikimai, 4 d. trukmės darbo sesijos, kuriose dalyvaus vietos jaunimas, jaunuoliai, jau dalyvavę programoje „Veiklus jaunimas“, vietos  politikos formuotojai.

Šiuo projektu siekiame užmegzti dialogą tarp vietos jaunimo ir asmenų,  atsakingų už jaunimo politiką, padėti jaunimui suvokti pilietinės  iniciatyvos mechanizmą bei prisijungti prie Europos jaunimo savaitės  rengiamų veiklų.

Projekto metu dalyviai praktikuosis, kaip imtis iniciatyvos keisti savo  aplinką, spręsti bendruomenės problemas, analizuos, kokie galimi  problemų sprendimo variantai, koks tokių iniciatyvų įgyvendinimo  kelias. Taip pat projekto metu jaunuoliai gilinsis į pilietiškumo  sąvoką ir nagrinės, kas yra pilietiškas elgesys, kokios yra svarbiausios  pilietinės vertybės. Susitikimų su vietos politikais metu jaunimas galės  aptarti savo išsikeltas iniciatyvų idėjas, diskusijų metu supras, kaip  veikia sprendimų priėmimo mechanizmas jų vietinėse savivaldybėje,  seniūnijose.

Jūsų, jau dalyvavusių programoje „Veiklus jaunimas“ misija šiame  projekte – pasidalinti savo patirtimi bei padėti jaunuoliams kuriant ir vertinant jų iniciatyvas.

Visos dalyvavimo projekte išlaidos bus dengiamos iš projekto biudžeto.

*Norinčius dalyvauti prašom kreiptis el.paštu jolanta@lvjc.lt iki birželio 3d.

„Aktyvaus piliečio formulė“ – norintiems pa(si)keisti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *